Zaterdag 10 januari 2026

Wat ooit begon in een ver, bijna mythisch verleden (nou ja, een paar jaar geleden) bij het JAC – met Roelien van Schalkwijk en Renata Nijenhuis in de absolute hoofdrol – heeft nu zijn kleurrijke hoogtepunt bereikt. Een paar jaar geleden werd er via de Grote Club Actie geld ingezameld voor, zoals zij het zelf noemden: iets leuks, iets moois, iets unieks. En laten we eerlijk zijn: missie geslaagd.
Na diverse activiteiten waarbij de door u gul ingelegde euro’s al uitstekend zijn besteed, is nu ook het allerlaatste openstaande bedrag van dat jaar aan de beurt. En nee, voor de duidelijkheid: er is niets blijven hangen aan de strijkstok. Integendeel – dit is het ultieme bewijs dat elke euro zijn bestemming heeft gevonden.
De gang bij de kleedkamers ondergaat momenteel een metamorfose waar iedereen jaloers op zou zijn. Graffiti, kleur, karakter – en dat alles met een uitstraling die je niet zomaar even wegpoetst.
De bijgaande foto is nog maar het begin. Wat volgt belooft grootser, mooier en vooral opvallender te worden.
Voor deze opdracht is graffiti-kunstenaar Caspar van Adrichem, bekend onze zijn 'artiestennaam' Caspar Cruse, aangetrokken. Hij is 6 januari begonnen en het werk vordert gestaag. Onze fotograaf nam vrijdagochtend al een kijkje en Gooi & Eemlander-journalist Eric Lorier was er al een dag eerder voor een paginagroot artikel dat je via onderstaande knop kunt downloaden.
Zo gaan ook onze catacomben het jubileumjaar fris en fruitig tegemoet.
Dames – Roelien en Renata – grote klasse!
Bestuur SO Soest
Ga naar het programma van onze teams en de uitslagen. Winst, verlies of gelijkspel?
Bosstraat 137
3766 AE Soest
035 - 601 01 10
Secretariaat
Postbus 334
3760 AH Soest
administratie@sosoest.nl
NL64 INGB 0006 5812 88